GLS, PPL, Zásilkovna: Doručení už druhý den kamkoliv v ČR

Zvolte si mezi vašimi oblíbenými službami GLS, PPL nebo Zásilkovnou. Objednávky, které nám přijdou do 14:00 ihned zpracujeme a ještě ve stejný den je předáme přepravci. Vaše oblíbené víno vám tak na 99 % přijde už druhý pracovní den.

  • Zásilkovna: 129 Kč (pouze pro zásilky do 2 lahví)
  • GLS: 149 Kč
  • PPL: 199 Kč

Doručení probíhá bleskovou rychlostí, tedy do 1 až 2 pracovních dní.

Nerozbije se cestou moje víno?

Na 99 % se víno cestou nerozbije. Používáme totiž certifikované a extra pevné kartony, u kterých dopravce garantuje, že se na jejich automatických třídících linkách vínu nic nestane. Přepravu vína bereme naprosto vážně. Balení lahví proto věnujeme patřičnou péči.

Doprava zdarma od 2 400 Kč

Dopravu zdarma získáte k objednávce, jejíž hodnota je 2 400 Kč a víc. Je nutné zvolit možnost Naše vlastní přeprava, která se vám automaticky zobrazí, pokud vaše objednávka splňuje podmínky bezplatné přepravy.

Máme vlastní a pravidelné trasy po celé ČR. V tomto případě vám tak víno doručíme my sami. Každou takovou objednávku řešíme individuálně. Může se proto stát, že vás budeme kontaktovat, abychom se s vámi dohodli na konkrétním datu předání vína.

Víno v rámci naší vlastní a bezplatné přepravy odesíláme v řádu několika dnů. Pokud spěcháte, volte prosím GLS nebo PPL.

Osobní odběr v Pátku u Poděbrad

Kousek od Poděbrad máme vlastní prodejnu. Tam si svou objednávku můžete zdarma vyzvednout. Objednávku vám připravíme do 3 hodin od objednání. Klidně se ale stavte dřív.

Otevírací doba

Otevírací doba: PO - PÁ 10:00 - 15:30
Adresa: Pátek 3, 290 01 Poděbrady
Telefon: +420 603 855 855