GLS, PPL, Zásilkovna: Doručení už druhý den kamkoliv v ČR

Zvolte si mezi vašimi oblíbenými službami GLS, PPL nebo Zásilkovnou. Objednávky, které nám přijdou do 14:00 ihned zpracujeme a ještě ve stejný den je předáme přepravci. Vaše oblíbené víno vám tak na 99 % přijde už druhý pracovní den.

  • Zásilkovna: 129 Kč (pouze pro zásilky do 2 lahví)
  • GLS: 149 Kč
  • PPL: 199 Kč

Doručení probíhá bleskovou rychlostí, tedy do 1 až 2 pracovních dní.

Nerozbije se cestou moje víno?

Na 99 % se víno cestou nerozbije. Používáme totiž certifikované a extra pevné kartony, u kterých dopravce garantuje, že se na jejich automatických třídících linkách vínu nic nestane. Přepravu vína bereme naprosto vážně. Balení lahví proto věnujeme patřičnou péči.

Doprava zdarma od 2 400 Kč

Dopravu zdarma získáte k objednávce, jejíž hodnota je 2 400 Kč a víc. Je nutné zvolit možnost Naše vlastní přeprava, která se vám automaticky zobrazí, pokud vaše objednávka splňuje podmínky bezplatné přepravy.

Máme vlastní a pravidelné trasy po celé ČR. V tomto případě vám tak víno doručíme my sami. Každou takovou objednávku řešíme individuálně. Může se proto stát, že vás budeme kontaktovat, abychom se s vámi dohodli na konkrétním datu předání vína.

Víno v rámci naší vlastní a bezplatné přepravy odesíláme v řádu několika dnů. Pokud spěcháte, volte prosím GLS nebo PPL.

Osobní odběr v Pátku u Poděbrad

Kousek od Poděbrad máme vlastní prodejnu. Tam si svou objednávku můžete zdarma vyzvednout. Objednávku vám připravíme do 3 hodin od objednání. Klidně se ale stavte dřív.

Otevírací doba

Otevírací doba: PO - PÁ 10:00 - 15:30
Adresa: Pátek 3, 290 01 Poděbrady
Telefon: +420 603 855 855

Shipping

Yes, we ship all over the world. Shipping costs will apply, and will be added at checkout. We run discounts and promotions all year, so stay tuned for exclusive deals.

It depends on where you are. Orders processed here will take 5-7 business days to arrive. Overseas deliveries can take anywhere from 7-16 days. Delivery details will be provided in your confirmation email.

We use all major carriers, and local courier partners. You’ll be asked to select a delivery method during checkout.

Product

We always aim for make sure our customers love our products, but if you do need to return an order, we’re happy to help. Just email us directly and we’ll take you through the process.

It depends on the creator and the product. All options are outlined on the product page, so look out for customization options there.

Other

You can contact us through our contact page! We will be happy to assist you.

Customer support

Enter your text here

Send a message

Enter your text here