Víme, že znenadání zjistit, že doma došlo víno je kolikrát infarktová situace. Proto je naším cílem tady pro vás být kdykoliv. I ve chvílích, kdy víno potřebujete opravdu rychle. To nás dovedlo k tomu výrazně rozšířit nabídku způsobů dopravy. Jsme vám tak schopni doručit víno už do druhého dne. A ne jen v Praze, ale v celé České republice.

Osobní vyzvednutí v naší prodejně Harmonia Vini

Tady nás vždycky najdete. Máme tady kancelář a sklady včetně naší prodejny. Objednávku vám připravíme do 3 hodin od objednání. Osobní odběr je vždy ZDARMA.

Otevírací doba: PO - PÁ 10:00 - 15:30
Adresa: Pátek 3, 290 01 Poděbrady
Telefon: +420 603 855 855

Doručení od Bodláků v okolí Poděbrad

Do zhruba 25 km od Poděbrad vám víno sami dovezeme. To, jestli do našeho okruhu spadáte poznáte v pokladně v sekci Volba dopravy. Pokud k vám jezdíme, zobrazí se vám doprava Doprava od Bodláků (následující pracovní den). Víno vám přivezeme nejpozději následující pracovní den.

Název dopravy Doba doručení Hodnota objednávky Cena
Doprava od Bodláků
následující pracovní den do 1 000 Kč 49 Kč
Doprava od Bodláků
následující pracovní den
do 1 500 Kč
39 Kč
Doprava od Bodláků
následující pracovní den
do 1 800 Kč 29 Kč
Doprava od Bodláků
následující pracovní den
nad 1 800 Kč zdarma

Doručení kurýrem

K tomu, abychom víno dopravili až k vám kamkoliv v České republice, využíváme služeb několika dopravců. Můžete si tak vybrat podle toho jak rychle víno potřebujete chladit doma ve své lednici a taky podle toho, jak chcete víno mít na cestu zabalené. Do druhého dne vám víno doručíme buď přes PPL nebo Zásilkovnu. Zatím tuhle expresní službu nabízíme jen na vybraná vína. Nabídka se ale postupně rozšiřuje.

Název dopravy Doba doručení Pevná, certifikovaná krabice Cena Doručení zdarma
Zásilkovna 1 - 2 pracovní dny 119 Kč
PPL
1 - 2 pracovní dny
od
149 Kč
Messenger 3 - 4 pracovní dny od
119 Kč

(od 1 800 Kč)
Jak funguje expresní doručení?

expresní doručení vínoodbodláků.cz