Nealkoholická vína – čistá hlava bez kompromisů
Sklenička červeného či bílého vína k večeři má sice samé benefity – a tím nemyslíme jen ty zdravotní. Přesto jsou chvíle, kdy si ji člověk přece jen potřebuje odpustit. Občas za tím stojí povinnosti, jindy je za tím touha po životní změně nebo alespoň krátkodobém „detoxu”. Zvlášť po svátcích, které se často nesou právě v duchu většího než rozumného množství alkoholu hledá spousta lidí možnosti, jak to zase trošku omezit.

Ať už za rozhodnutím omezit stojí předsevzetí, extra špatná novoroční kocovina, nebo snad očekávaný přírůstek do rodiny, máme pro každého, kdo chce s alkoholem v roce 2022 trochu ubrat, elegantní řešení v podobě sice nealkoholického, leč rozhodně lahodného perlivého vína z vinařství Vinselekt Michlovský.

Pro koho a kdy se hodí nealkoholické víno?

Vstup do nového roku se pro většinu lidí pojí kromě bujarých oslav také s představou o zásadních životních změnách. Optimisté si kladou cílevědomé cíle a pesimisté? Ti už to možná s novoročními změnami vzdali, přesto i oni často v prvních týdnech nového roku plní obchody se sportovními potřebami či dokonce fitness centra.

Nealkoholické víno je ideální nejen pro lidi, kteří chtějí omezit spotřebu alkoholu, ale také pro všechny aspirující sportovce i ty, kdo chtějí shodit těch pár vánočních kil.

Nealkoholické víno se tak může v prvních měsíců roku 2022 stát skvělým pomocníkem, který vám pomůže dosáhnout většiny cílů, aniž by vás omezení alkoholu jakkoliv omezovalo. Protože s nealko vínem z Vinselekt Michlovský téměř nepoznáte rozdíl

Přežijte suchý únor i novoroční předsevzetí bez omezení svých chutí

Předsevzetí a lednové změny nejsou nic pro vás, ale ctíte místo toho tradici „suchého února?“

Ani vám se zásoba nealkoholického vína, které v sobě spojuje příjemnou chuť perlivého vína s účinky čisté vody, doma rozhodně neztratí.

Užijte si začátek nového roku i suchý únor s čistou hlavou, a přitom bez kompromisů!

Proč zrovna nealko víno od Vineselekt Michlovský?

Nealkholických vín je na trhu více, ale v našem e-shopu najdete pouze ty z vinařství Vinselekt Michlovský.

Proč?

Jednoduše řečeno jsou to jediná nealkoholická vína, která chutnají jako víno. Nenaleznete v nich žádnou pachuť, stabilizátory ani konzervační látky, a je to prostě pití pro pravé vinaře, kteří chtějí dát svým játrům chvilku zaslouženého odpočinku. 

Miloš Michlovský používá při výrobě svých nealkoholických vín dvoufázovou destilační kolonu. Víno vyrábí z čerstvých mladých vín bez umělého dosycování, bublinky v tomto vínu vznikají tak jak mají – přirozeně.

Nevěříte? Vyzkoušejte nealkoholické víno Revine sami.

O nealkoholickém víně v našem podcastu

Chcete se o výrobě, chuti i benefitech nealkoholického vína dozvědět více? Přečtěte si více o výrobě nealkoholického vína nebo si pusťte náš podcast, který se věnuje právě nealku.

OdrůdyVinné tipy